Відділ культури і туризму Новоукраїнської районної державної адміністрації

 

Кіровоградщині-80 років
 

Шановні жителі Кіровоградщини та гості краю!

     10 січня ми з вами відзначаємо урочисту подію – 80-ту річницю з дня утворення Кіровоградської області.
      За цей час становлення і розвитку регіону, нам із вами є, що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися та над чим працювати надалі. 
      Прагнення до позитивних змін під мирним небом, до стабільного майбутнього наших дітей об'єднує жителів області — працівників сільського господарства, машинобудування, промисловості, лікарів, вихователів, вчителів, волонтерів, усіх, хто спрямовує власні потенціал і досвід, сили та знання на благо нашого краю. 
      Піклування про створення належних умов життя, праці та відпочинку людей завжди було і залишається головним пріоритетом у роботі органів місцевого самоврядування. Жити щоденними потребами, турботами, надіями оточуючих покликані ті, кого обрала громада. 
      Пам'ятаймо, наше життя буде таким, яким ми зробимо його самі! Впевнений, що і найближчі плани, і далекосяжні проекти жителів нашого краю, будуть успішно реалізовані спільними зусиллями! 
       У день 80-річного ювілею щиро дякую всім жителям Кіровоградщини хто працював і сьогодні продовжує працювати на благо краю і людей. Бажаю мудрості, достатку, терпіння, Божого благословення. 
      Хай Кіровоградська область назавжди залишиться для вас найулюбленішим, найнадійнішим, найріднішим місцем проживання! 
Нехай в Україні й у кожній родині панують мир і злагода!

З повагою

Голова Кіровоградської 
обласної ради Олександр Чорноіваненко

 

 До уваги керівників підприємств, установ, організацій!


    З нагоди відзначення 80-річчя від дня заснування Кіровоградської області (10 січня 1939 року) готується видання Книги пошани “Кіровоградщина — імена та здобутки”. Дане видання розповість про досягнення конкретних людей у бізнесі, політиці, юриспруденції, медицині, науці, освіті, культурі, спорті, громадському житті й ін.
       Книга — це подарункове видання, що випускається за кошти учасників і спонсорів. Вона буде вручатися кожному лауреату та представлятиме область на міжнародних форумах, виставках, презентаціях та інших зібраннях.
     Пропонуємо долучитися до створення Книги пошани та надати відповідний матеріал про людей, які творять історію і сьогодення регіону.

    Для повної інформації готується сайт проекту: http://galakika2005.wixsite.com/kirovograd-imena

        Контактна особа в Кіровоградські обласній раді тел. (0522) 30-15-84 — Тимофієва Наталія Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату.Обновлен 10 янв 2019. Создан 06 мар 2018